Plafon OXFORD to idealne połączenie lampy z serii OXFORD z odrobiną elegancji, której nadają jej srebrne kieliszki. Lampa jest wykoanna z metalu i jest w pełni wyprodukowana w Polsce. Żarówki nie są w komplecie.
LAMPY POKOJOWE, PLAFONIERY
Plafon OXFORD W-2016/3 BK+CH/H
246,50zł
Dostępność: 45 w magazynie (może być zamówiony)
SKU: W-2016/3 BK+CH/H
Kategorie: LAMPY POKOJOWE, PLAFONIERY
Znaczników: lampa czarna, lampa do domu, lampa do pokoju, lampa do salonulampa pokojwa, lampa loft, lampa loftowa, lampa metalowa, lampa przysufitowa, lampa ścienna, lampa sufitowa, lampa wewnętrzna, lampa z chromem, oświetlenie loft
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Chrom, Czarny, Srebrny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Kuchnia, Pokój dziecięcy, Salon/Jadalnia, Sypialnia |
| Seria | OXFORD |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny, Skandynawski |
| Długość / Średnica | 50 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
-
Lampa metalowa OXFORD W-2016/5 BK+CH/H
301,00złPierwotna cena wynosiła: 301,00zł.240,00złAktualna cena wynosi: 240,00zł.Poprzednia najniższa cena: 240,00zł.
Podobne produkty
-
Biała lampa metalowa MARION W-L 1802/3 WT
378,00złPierwotna cena wynosiła: 378,00zł.302,40złAktualna cena wynosi: 302,40zł. -
Pojedyncza lampa metalowa czarna MADISON W-KM 1801/1 BK+WT
135,50złPierwotna cena wynosiła: 135,50zł.108,40złAktualna cena wynosi: 108,40zł. -
Lampa spot MIDWAY R-L 1804/3 BK+BR
414,50złPierwotna cena wynosiła: 414,50zł.331,60złAktualna cena wynosi: 331,60zł. -
MADISON W-L 1801/3 BK+WT
412,00złPierwotna cena wynosiła: 412,00zł.329,60złAktualna cena wynosi: 329,60zł.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.