Plafon ALBA P-2015/5 WT+GO to oryginalna lampa przysufitowa, składająca się z czarnych ramion oraz czarnych białych kloszy ze złotym spodem ze sztucznego tworzywa . Są również dostępne inne lampy z tej serii.
Promocja -12%
LAMPY POKOJOWE
Plafon ALBA P-2015/5 BK+GO
568,50zł Pierwotna cena wynosiła: 568,50zł.499,00złAktualna cena wynosi: 499,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 499,00zł.
Dostępność: 6 w magazynie (może być zamówiony)
SKU: P-2015/5 BK+GO
Kategoria: LAMPY POKOJOWE
Znaczników: lampa czarna, lampa do domu, lampa do kuchni, lampa do łazienki, lampa do pokoju, lampa do salonu, lampa edison, lampa idustrialna, lampa metalowa, lampa wisząca, plafon edison
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny, Miedziany |
|---|---|
| Materiał | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Przedpokój, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Długość / Średnica | 65 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Seria | EDISON |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Lampa metalowa OXFORD W-2016/5 WT
272,50złPierwotna cena wynosiła: 272,50zł.218,00złAktualna cena wynosi: 218,00zł. -
Lampa dziecięca wisząca OXFORD W-KM 2016/3 MIX II
247,50złPierwotna cena wynosiła: 247,50zł.198,00złAktualna cena wynosi: 198,00zł. -
Lampa spot MIDWAY R-L 1804/2 BK+BR
284,00złPierwotna cena wynosiła: 284,00zł.227,20złAktualna cena wynosi: 227,20zł.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.