Lampa wisząca potrójna STARLIGHT W-L 1399/3 BK+CHto oryginalna lampa wisząca, składająca się z listwy metalowej z czarnego zwisu oraz czarnego klosza metalowego. . Lampa ta ma długość maksymalnie 86 cm, jednak można ją z łatwością samodzielnie skrócić .
Promocja -20%
LAMPY POKOJOWE, LAMPY WISZĄCE
Lampa wisząca potrójna STARLIGHT W-L 1399/3 BK+CH
300,00zł Pierwotna cena wynosiła: 300,00zł.240,00złAktualna cena wynosi: 240,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 240,00zł.
Dostępność: 100 w magazynie
SKU: W-L 1388/3 BK+CH
Kategorie: LAMPY POKOJOWE, LAMPY WISZĄCE
Znaczników: lampa czarna, lampa do domu, lampa do kuchni, lampa do łazienki, lampa do pokoju, lampa do salonu, lampa edison, lampa idustrialna, lampa metalowa, lampa wisząca
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Przedpokój, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Wysokość | max 77 cm |
| Długość / Średnica | 18 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Seria | MERCURE |
| Szerokość | 65 cm |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Lampa OXFORD Biało-różowa W-2016/3 WT+PK
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł. -
Lampa czarna loft MIDWAY W-LC 1804/4 BK-B
470,00złPierwotna cena wynosiła: 470,00zł.376,00złAktualna cena wynosi: 376,00zł. -
Lampa dziecięca wisząca OXFORD W-KM 2016/3 MIX II
247,50złPierwotna cena wynosiła: 247,50zł.198,00złAktualna cena wynosi: 198,00zł.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.