Lampa wisząca potrójna VOLTA W-L 1377/3 BK+BR to oryginalna lampa wisząca, składająca się z czarnego zwisu oraz miedzianego klosza metalowego. Lampa ta ma czarny akcent w postaci metalowego talerza nakładanego na miedziany druciany klosz. Lampa ta ma długość maksymalnie 99 cm, jednak można ją z łatwością samodzielnie skrócić .
Promocja -20%
LAMPY POKOJOWE
Lampa wisząca potrójna VOLTA W-L 1377/3 BK+BR
542,50zł Pierwotna cena wynosiła: 542,50zł.434,00złAktualna cena wynosi: 434,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 434,00zł.
Dostępność: 82 w magazynie
SKU: W-L 1377/3 BK+BR
Kategoria: LAMPY POKOJOWE
Znaczników: lampa czarna, lampa do domu, lampa do kuchni, lampa do łazienki, lampa do pokoju, lampa do salonu, lampa idustrialna, lampa metalowa, lampa volta, lampa wisząca
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny, Miedziany |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Przedpokój, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Wysokość | max 99 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość / Średnica | 102 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Seria | VOLTA |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
-
Lampa wisząca EDISON W-KM 1366/1 BK+BR
104,50złPierwotna cena wynosiła: 104,50zł.83,60złAktualna cena wynosi: 83,60zł.Poprzednia najniższa cena: 83,60zł.
-
Lampa wisząca podwójna EDISON W-L 1366/2 BK+BR
208,50złPierwotna cena wynosiła: 208,50zł.166,80złAktualna cena wynosi: 166,80zł.Poprzednia najniższa cena: 166,80zł.
-
Plafon EDISON P-1366/3 BK+BR
343,50złPierwotna cena wynosiła: 343,50zł.274,80złAktualna cena wynosi: 274,80zł.Poprzednia najniższa cena: 274,80zł.
-
Kinkiet EDISON K-1366/1 BK+BR
116,50złPierwotna cena wynosiła: 116,50zł.93,20złAktualna cena wynosi: 93,20zł.Poprzednia najniższa cena: 93,20zł.
-
Lampa wisząca na kole EDISON W-KD 1366/3 BK+BR
313,00złPierwotna cena wynosiła: 313,00zł.250,40złAktualna cena wynosi: 250,40zł.Poprzednia najniższa cena: 250,40zł.
Podobne produkty
-
Lampa OXFORD Biało-różowa W-2016/3 WT+PK
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł. -
Kinkiet loft KARO K-1311/1 BK
116,50zł -
Spot MIDWAY R-KM 1804/1 BK+BR
154,00złPierwotna cena wynosiła: 154,00zł.123,20złAktualna cena wynosi: 123,20zł. -
Kinkiet biały OXFORD K-2016/1 WT
72,00złPierwotna cena wynosiła: 72,00zł.57,60złAktualna cena wynosi: 57,60zł.

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.