-
Lampa stołowa MERCURE B-1388/1 BK jest kolejną pozycją uzupełniającą do serii MERCURE lamp drucianych. Lampka swoimi geometrycznymi
-
kształtami wpisuje się w industrialny oraz nowoczesny styl.
-
-
LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE
Lampa stołowa MERCURE B-1388/1 GR
116,50zł
Dostępność: 50 w magazynie
SKU: B-1388/1 GR
Kategorie: LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE
Znaczników: druciak, klosz druciany, lampa druciana, lampa industrialna, lampa industrialna druciana, lampa loft, lampa loftowa szara, lampa metalowa, lampa retro, lampka nocna, szary druciak
Opis
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | MERCURE |
| Długość / Średnica | 21 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
Podobne produkty
-
Lampa industrialna MIDWAY W-L 1804/3 BK-B
336,00złPierwotna cena wynosiła: 336,00zł.268,80złAktualna cena wynosi: 268,80zł. -
Lampa spot MIDWAY R-L 1804/2 BK+BR
284,00złPierwotna cena wynosiła: 284,00zł.227,20złAktualna cena wynosi: 227,20zł. -
Lampa wisząca MIDWAY W-L 1804/3 BK-B+BR
336,00złPierwotna cena wynosiła: 336,00zł.268,80złAktualna cena wynosi: 268,80zł.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.