Kinkiet loft Mercure KK-1388/1 GR charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia oraz dokładnością o każdy szczegół. Lampa wykonana jest w 100% przez firmę HELAM. Idealnie się wpasowuje w industrialny i nowoczesny wystrój wnętrz.
KINKIETY, LAMPY POKOJOWE
Kinkiet krótki loft MERCURE KK-1388/1 GR
115,00zł
Dostępność: 50 w magazynie
SKU: KK-1388/1 GR
Kategorie: KINKIETY, LAMPY POKOJOWE
Znaczników: druciak, kinkiet biały, lampa druciana szara, lampa industrialna druciana, lampa loft, lampa metalowa, lampa metalowa loftowa, LAMPA Z DRUCIANYMI KLOSZAMI, plafon industrial, szary druciak
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | MERCURE |
| Długość / Średnica | 26 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 24 cm |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
Podobne produkty
-
Lampa metalowa Oxford W-2016/2 WT
140,50zł -
Żyrandol dziecięcy OXFORD W-2016/3 MIX I
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł. -
Lampa spot MIDWAY R-L 1804/3 BK+BR
414,50złPierwotna cena wynosiła: 414,50zł.331,60złAktualna cena wynosi: 331,60zł. -
Lampa OXFORD Biało-różowa W-2016/3 WT+PK
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł.
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.