Plafon z abażurkami ALBA P-2015/3 WT+GO to oryginalna lampa przysufitowa, składająca się z czarnych ramion oraz białych abażurów ze złotym spodem . Są również dostępne inne lampy z tej serii.
Promocja -12%
LAMPY POKOJOWE
Plafon z abażurkami ALBA P-2015/3 WT+GO
414,50zł Pierwotna cena wynosiła: 414,50zł.364,00złAktualna cena wynosi: 364,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 364,00zł.
Dostępność: 97 w magazynie
SKU: P-2015/3 WT+GO
Kategoria: LAMPY POKOJOWE
Znaczników: lampa biała ze złotym spodem, lampa do domu, lampa do kuchni, lampa do łazienki, lampa do pokoju, lampa do salonu, lampa idustrialna, lampa metalowa, lampa wisząca
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny, Złoty |
|---|---|
| Materiał | Metal, Tkanina |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Przedpokój, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość / Średnica | 20 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Seria | ALBA |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Kinkiet biały OXFORD K-2016/1 WT
72,00złPierwotna cena wynosiła: 72,00zł.57,60złAktualna cena wynosi: 57,60zł. -
Spot MIDWAY R-KM 1804/1 BK+BR
154,00złPierwotna cena wynosiła: 154,00zł.123,20złAktualna cena wynosi: 123,20zł. -
Lampa czarna loft MIDWAY W-LC 1804/4 BK-B
470,00złPierwotna cena wynosiła: 470,00zł.376,00złAktualna cena wynosi: 376,00zł.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.