Lampka nocna VOLTA B-1377/1 BK+GO MAT jest kolejną propozycją uzupełniającą do serii lamp drucianych VOLTA . Lampka biurkowa jest połączeniem lampy drucianej i lampy metalowej. Swoim ciekawym kształtem wpasuje się w industrialny oraz nowoczesny styl.
Promocja -20%
LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE
Lampka nocna VOLTA B-1377/1 BK+GO MAT
258,50zł Pierwotna cena wynosiła: 258,50zł.206,80złAktualna cena wynosi: 206,80zł.
Poprzednia najniższa cena: 206,80zł.
Dostępność: 4 w magazynie
SKU: B-1377/1 BK+GO MAT
Kategorie: LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE
Znaczników: druciak, klosz druciany, lampa industrialna, lampa industrialna druciana, lampa loft, lampa metalowa, lampa retro, lampa rtro, lampa stojąca, LAMPA Z DRUCIANYMI KLOSZAMI
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny, Złoty |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | VOLTA |
| Długość / Średnica | 20 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Kinkiet biały OXFORD K-2016/1 WT
72,00złPierwotna cena wynosiła: 72,00zł.57,60złAktualna cena wynosi: 57,60zł. -
Lampa czarna loft MIDWAY W-LC 1804/4 BK-B
470,00złPierwotna cena wynosiła: 470,00zł.376,00złAktualna cena wynosi: 376,00zł. -
MIDWAY W-KM 1804/1 BK-B
132,00złPierwotna cena wynosiła: 132,00zł.105,60złAktualna cena wynosi: 105,60zł.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.