Lampka nocna STARS biało-niebieski jest kolejną propozycją lampki nocnej o ciekawym wyglądzie. Swoimi geometrycznymi kształtami wpasuje się w industrialny oraz nowoczesny styl.
Promocja -20%
LAMPY DZIECIĘCE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE, POLECANE
Lampka nocna STARS B-1385/1 WT+BL
190,00zł Pierwotna cena wynosiła: 190,00zł.152,00złAktualna cena wynosi: 152,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 152,00zł.
Dostępność: 10 w magazynie
SKU: B-1385/1 WT+BL
Kategorie: LAMPY DZIECIĘCE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE, POLECANE
Znaczniki: lampa industrialna druciana, lampa metalowa, lampa retro, lampa stojąca
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Biały, Niebieski |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | STARS |
| Długość / Średnica | 24 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
MIDWAY W-KM 1804/1 BK-B
132,00złPierwotna cena wynosiła: 132,00zł.105,60złAktualna cena wynosi: 105,60zł. -
Spot MIDWAY R-KM 1804/1 BK+BR
154,00złPierwotna cena wynosiła: 154,00zł.123,20złAktualna cena wynosi: 123,20zł. -
Lampa metalowa OXFORD W-2016/5 WT
272,50złPierwotna cena wynosiła: 272,50zł.218,00złAktualna cena wynosi: 218,00zł.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.