Lampa wisząca metalowa druciana Karo jest idealnym rozwiązaniem do prostego, skandynawskiego stylu wykończenia wnętrz. Jest to lampa wyprodukowana w 100% w Polsce, co gwarantuje jej wysoką jakość wykończenia.
LAMPY KUCHENNE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY WISZĄCE
Lampa wisząca metalowa druciana KARO W-L 1311/2 GR
198,00zł
Dostępność: 10 w magazynie (może być zamówiony)
SKU: W-L 1311/2 GR
Kategorie: LAMPY KUCHENNE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY WISZĄCE
Znaczników: czarny druciak, druciak, druciana czarna, klosz druciany, lampa druciana, lampa industrialna, lampa metalowa, LAMPA PODWÓJNA RETRO, lampa szara metalowa, lampa wisząca, szara lampa druciana, szara lampa loftowa, szary druciak
Opis
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | KARO |
| Długość / Średnica | 50 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | max 110 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
Podobne produkty
-
Lampa spot MIDWAY R-L 1804/3 BK+BR
414,50złPierwotna cena wynosiła: 414,50zł.331,60złAktualna cena wynosi: 331,60zł. -
Lampa metalowa OXFORD W-2016/5 WT
272,50złPierwotna cena wynosiła: 272,50zł.218,00złAktualna cena wynosi: 218,00zł. -
Lampa dziecięca OXFORD W-2016/5 MIX
272,50złPierwotna cena wynosiła: 272,50zł.218,00złAktualna cena wynosi: 218,00zł.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.