Lampa sufitowa OXFORD to idealne połączenie lampy z serii OXFORD z dużą dozą elegancji, czyli patynowego koloru. Lampa jest wykonana z metalu i jest w pełni wyprodukowana w Polsce. Żarówki nie są w komplecie.
LAMPY POKOJOWE, PLAFONIERY
Lampa sufitowa OXFORD W-2016/2 AB
198,00zł
Dostępność: 16 w magazynie
SKU: W-2016/2 AB/H
Kategorie: LAMPY POKOJOWE, PLAFONIERY
Znaczników: lampa do domu, lampa do pokoju, lampa do salonu, lampa loft, lampy do domu, lampy do pokoju, lampy do salonu, lampy do salony, lampy loftowe, lampy metalowe, lampy z chromem
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Patyna |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Kuchnia, Pokój dziecięcy, Salon/Jadalnia, Sypialnia |
| Seria | OXFORD |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny, Skandynawski |
| Długość / Średnica | 38 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
Podobne produkty
-
MIDWAY W-KM 1804/1 BK+BR
132,00złPierwotna cena wynosiła: 132,00zł.105,60złAktualna cena wynosi: 105,60zł. -
Industrialna lampa metalowa MADISON W-KD 1801/3 WT
412,00złPierwotna cena wynosiła: 412,00zł.329,60złAktualna cena wynosi: 329,60zł. -
MADISON W-L 1801/2 BK+WT
271,00złPierwotna cena wynosiła: 271,00zł.216,80złAktualna cena wynosi: 216,80zł. -
MADISON W-KD 1801/3 BK+WT
412,00złPierwotna cena wynosiła: 412,00zł.312,60złAktualna cena wynosi: 312,60zł.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.