Lampka nocna ADAMANT zbudowana jest z prostej czarnej nogi oraz małego abażurka o geometrycznym kształcie z serii ADAMANT. Dostępne również inne lampy z tej serii.
Promocja -15%
LAMPY STOŁOWE
Lampka nocna ADAMANT B-0503/1 BK
258,50zł Pierwotna cena wynosiła: 258,50zł.220,00złAktualna cena wynosi: 220,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 220,00zł.
Dostępność: 11 w magazynie
SKU: B-0503/1 BK
Kategoria: LAMPY STOŁOWE
Znaczniki: abażur, beżowy, czarna lampka nocna, czarny, czarny abażur, ecru, geometryczny kształt, kremowy, lampa do salonu, lampa kremowa, lampa nocna, lampa podłogowa do salonu, lampa stojąca, lampa stojąca trójnóg, lampa stołowa, lampka biurkowa, lampka do sypialni, lampka na stolik nocny, lampka nocna, lampka stołowa, stojąca, trojnog bezowy, trójnóg ecru
Opis
Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Metal, Tkanina |
| Pomieszczenia | Biuro, Salon/Jadalnia, Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Seria | ADAMANT |
| Długość / Średnica | 23 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
-
Lampa stojąca ADAMANT S-0502/1 BK
566,00złPierwotna cena wynosiła: 566,00zł.424,50złAktualna cena wynosi: 424,50zł.Poprzednia najniższa cena: 424,50zł.
Podobne produkty
-
Plafon loft OXFORD W-2016/3 BK+BR/H
246,50zł -
Plafoniera biała z chromem OXFORD W-2016/5 WT+CH/H
301,00złPierwotna cena wynosiła: 301,00zł.240,00złAktualna cena wynosi: 240,00zł. -
Lampa stojąca ABBA S-0402/1 EC
542,50złPierwotna cena wynosiła: 542,50zł.399,00złAktualna cena wynosi: 399,00zł. -
Plafon TUBE II czarny P-1924/3K BK
272,50zł











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.