Lampa stojąca ADAMANT jest idealnym uzupełnieniem lamp wiszących. Podstawą lampy jest elegancki trójnóg kolorze satynowym. Abażur o geometrycznych kształtach dodaje lampie awangardowego wyglądu.
Promocja -25%
LAMPY STOJĄCE
Lampa stojąca ADAMANT S-0502/1 GR
566,00zł Pierwotna cena wynosiła: 566,00zł.424,50złAktualna cena wynosi: 424,50zł.
Poprzednia najniższa cena: 424,50zł.
Dostępność: 25 w magazynie (może być zamówiony)
SKU: S-0502/1 GR
Kategoria: LAMPY STOJĄCE
Znaczników: abażur, beżowy, czarny, ecru, geometryczny kształt, kremowy, lampa do salonu, lampa kremowa, lampa podłogowa do salonu, lampa stojąca, lampa stojąca trójnóg, stojąca, trojnog bezowy, trójnóg ecru
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Satyna, Szary |
|---|---|
| Materiał | Metal, Tkanina |
| Pomieszczenia | Biuro, Salon/Jadalnia, Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Seria | ADAMANT |
| Długość / Średnica | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Plafon OXFORD W-2016/5 BK+BR/H
301,00złPierwotna cena wynosiła: 301,00zł.240,00złAktualna cena wynosi: 240,00zł. -
Lampka nocna len ABBA B-0403/1 EC
258,50złPierwotna cena wynosiła: 258,50zł.220,00złAktualna cena wynosi: 220,00zł. -
Żółta lampa wisząca WAVE II W-3022 YL
40,50złPierwotna cena wynosiła: 40,50zł.30,00złAktualna cena wynosi: 30,00zł.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.