Lampka nocna STARS Biało-turkusowa jest kolejną propozycją lampki nocnej o ciekawym wyglądzie. Swoimi geometrycznymi kształtami wpasuje się w industrialny oraz nowoczesny styl.
Promocja -20%
LAMPY DZIECIĘCE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE, POLECANE
Lampka nocna STARS B-1385/1 WT+TRQ
190,00zł Pierwotna cena wynosiła: 190,00zł.152,00złAktualna cena wynosi: 152,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 152,00zł.
Dostępność: 10 w magazynie
SKU: B-1385/1 WT+TRQ
Kategorie: LAMPY DZIECIĘCE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE, POLECANE
Znaczników: lampa loft, lampa metalowa, lampa retro, lampka biało-miętowa, lampka nocna
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Biały, Turkusowy |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | STARS |
| Długość / Średnica | 24 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Lampa wisząca MIDWAY W-L 1804/3 BK-B+BR
336,00złPierwotna cena wynosiła: 336,00zł.268,80złAktualna cena wynosi: 268,80zł. -
Lampa biała OXFORD W-2016/3 WT
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł. -
Lampa czarna loft MIDWAY W-LC 1804/4 BK-B
470,00złPierwotna cena wynosiła: 470,00zł.376,00złAktualna cena wynosi: 376,00zł.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.