Kinkiet krótki loft MERCURE KK-1388/1 WT charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia oraz dokładnością o każdy szczegół. Lampa wykonana jest w 100% przez firmę HELAM. Idealnie się wpasowuje w industrialny i nowoczesny wystrój wnętrz.
KINKIETY, LAMPY POKOJOWE
Kinkiet krótki loft MERCURE KK-1388/1 WT
115,00zł
Dostępność: 50 w magazynie
SKU: KK-1388/1 WT
Kategorie: KINKIETY, LAMPY POKOJOWE
Znaczników: biała lampa industrialna, biały druciak, druciak, kinkiet biały, lampa industrialna druciana, lampa loft, lampa metalowa, lampa metalowa loftowa, LAMPA Z DRUCIANYMI KLOSZAMI, plafon industrial
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | MERCURE |
| Długość / Średnica | 26 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 24 cm |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
Podobne produkty
-
Kinkiet loft KARO K-1311/1 BK
116,50zł -
Lampa OXFORD Biało-różowa W-2016/3 WT+PK
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.