Lampka nocna STARS Biało-miętowa jest kolejną propozycją lampki nocnej o ciekawym wyglądzie. Swoimi geometrycznymi kształtami wpasuje się w industrialny oraz nowoczesny styl.
Promocja -20%
LAMPY DZIECIĘCE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE, POLECANE
Lampka nocna STARS B-1385/1 WT+MT
190,00zł Pierwotna cena wynosiła: 190,00zł.152,00złAktualna cena wynosi: 152,00zł.
Poprzednia najniższa cena: 152,00zł.
Dostępność: 10 w magazynie
SKU: B-1385/1 WT+MT
Kategorie: LAMPY DZIECIĘCE, LAMPY POKOJOWE, LAMPY STOŁOWE, POLECANE
Znaczników: lampa biało-miętowa, lampa loft, lampa metalowa, lampa retro, lampka nocna
Opis
Informacje dodatkowe
| Kolor | BIAŁY, MIĘTOWY |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Styl | Industrialny, Nowoczesny |
| Seria | STARS |
| Długość / Średnica | 24 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Liczba żarówek | |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
-
Lampa metalowa Oxford W-2016/2 WT
140,50zł -
Spot MIDWAY R-KM 1804/1 BK+BR
154,00złPierwotna cena wynosiła: 154,00zł.123,20złAktualna cena wynosi: 123,20zł. -
Lampa biała OXFORD W-2016/3 WT
229,50złPierwotna cena wynosiła: 229,50zł.183,60złAktualna cena wynosi: 183,60zł.


































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.